Cikkarchívum 2011.05.23.

Szakmai bemutató foglalkozás volt a Széchenyiben a MEIXNER módszerről

A kerületi, a budapesti iskolákból többen érkeztek pedagógusok a Széchenyibe, hogy szakmai ismereteiket bővítsék, a Meixner módszerrel történő oktatás terén. Dobrovitzky Ágnes igazgatóhelyettes asszony nagy szakmai elkötelezettséggel szervezte meg, a bemutató foglalkozással és módszertani beszélgetéssel, könyvbemutatóval egybekötött délelőttöt. Buzási Attiláné tanítónő osztályában tekinthettek be a résztvevők a gyakorlati megvalósítás műhelytitkaiba. Ezt követően az iskola 26 000 000 kötetes könyvtárában beszélték meg a tapasztalataikat, és cserélték ki a véleményeiket az érdeklődök.

Írta: Sándor Zoltán igazgató