Cikkarchívum 2011.12.06.

Adventi készülődés, fényvárás a Széchenyiben december 12-én

Az Újhegyi Családok Adventi készülődése és fényvárása a Széchenyi iskola aulájában 2011. december 12–én 17 órától 20 óráig

Az esemény Programja:

17 óra: Adventről a hagyományok tükrében ( kb. 30 perc ) Előadó: Győry Tünde

17.30 óra: Hagyományőrző ének, zene Aranyszarvas dobcsapat és Lélekkút dobcsapat vezetői, tagok előadásában kb. (25-30 perc)

18 óra: A Nádasdy Művészeti és Zeneiskola ifjú növendékei kamarakórusának ajándék hangversenye kb. 15-20 perc Vezető tanár: Lados Lilla zenepedagógus (kb. 20 perc)

18.30 óra: Közös játékos mozgás zenére korhatár nélkül 9-99 éveseknek kb. (10-15 perc)
18.30-tól Karácsonyi ajtódísz, apró ajándékok készítése természetes alapanyagokból, méhviaszgyertya öntése Tartja : Kalmár Zita kézműves foglalkozásvezető

19.30-tól: Táncház közös néptánc, vígasság Fényvárásra készülve Vezeti :Kalmár Zita Közben: Különleges, hangterápiás masszázs (Adományos) Energiaközvetítés (Adományos) Talpmassage (Adományos) Egészséges Ganoderma kávé-, és teakóstolás ajándékvásárlási lehetőséggel Várjuk Az Újhegyi családokat, kicsiket és időseket egyaránt.

Áldott szép Fényvárást kívánok addig is!

Dajka Irén önkéntes szervező és Sándor Zoltán Attila igazgató