Cikkarchívum 2011.12.16.

Bábelőadás, valamint étel- és ruhaosztás a Piros Iskolában december 17 -én

2011. december 17-én délelőtt 10 órai kezdettel, bábelőadás lesz az Újhegyi kisgyermekes családok részérée a Széchenyi Iskola aulájban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak. A Belépés ingyenes.

Ugyanezen a napon, azaz december 17-én ruha- és ételosztás is lesz a piros iskolában. A szeretet jegyében, a Jobbik Kőbányai Szervezete, a Magyarok Szövetsége Kőbányai Csoportja, valamint a Széchenyi István Általános Iskola közös szervezésében melegétel-, és ruhaosztás lesz az intézmény aulájában 14 órától 16 óráig. Minden rászorultat szeretettel várnak, amíg a készlet tart.

Áldott ünnepeket kíván minden szervezet a hajléktalan polgártársainknak is! Sándor Zoltán Attila igazgató, a szervezők nevében