Cikkarchívum 2011.12.05.

Lovaggá ütötték Sándor Zoltán igazgatót

A Rádió-K készített riportot Sándor Zoltán igazgatóval, aki a beszélgetés elején beszámolt a Széchenyi István Általános Iskolában folyó munkáról és a sokszínű közösségszervező tevékenységről. Az interjú végén azt is megtudhatjuk, hogy az újhegyi igazgatót október 25-én a Máltai Szent Lázár Katonai Ispotályos Lovagrend lovagjává avatták egy ünnepi istentiszteletet követően Salgótarjánban. A szertartáson részt vett a nagyváradi Püspök, Tempfli Atya, valamint a Máltai Szent Lázár Lovagrend főkonzulja is.

A Rádió-K felvétele EZEN a linken vagy Szent Lázár keresztjére kattintva hallgatható meg.

Szent Lázár keresztje és Sándor Zoltán