Cikkarchívum 2011.11.30.

"Együtt sportolunk a Mikulással" december 3-án

2011. december 3-án 10 órai kezdettel a Széchenyi István Általános Iskola tornatermében kerül megrendezésre a Kőbányai Sportközpont szervezésében az "Együtt sportolunk a Mikulással" elnevezésű program. Ezen az eseményen egészséges és sérült gyerekek és felnőttek sportolnak, ünnepelnek együtt, és fogadják a Mikulást.

A sporteseményen részt vesznek a Komplex Általános Iskola tanulói, a Para-fitt SE szellemi sérült gyerekei, a Down Alapítvány Gondozóházának lakói és az Újhegy-Sibrik DSE egészséges sportolói. A rendezvény célja megtanulni a másság kezelését, és pozitív élményeket szerezni a jelenlevőknek.

Program:

09.45 gyülekező
10.00 köszöntő
10.05 vegyes csapatok összeállítása
10.15 sorversenyek
10.40 minitrampolin bemutató
11.00 ügyességi versenyek
11.30 Mikulás várás
11.40 ajándékozás
12.00 szendvics, üdítő osztás

A rendezvényen díszvendégként neves kőbányai sportolók jelennek meg, köztük Cseh László 3 szoros olimpiai ezüstérmes úszó is. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!