Cikkarchívum 2012.12.13.

Nagyszabású családi délelőtt és sport-foci gála volt a Széchenyiben a hétvégén

A Kőbányért Egyesület  jó hangulatú családi napra hívta az újhegyi és kőbányai családokat, az elmúlt héten vasárnapra.

Papp János az egyesület elnöke és segítői által szervezett programon sok érdekesség várta az ide érkezőket. A karácsonyi készülődést segítendő kis ajándékokat készíthettek a gyerekek a manuális foglalkozások során, sakk szimultánt játszhattak, a billiárdozás és az asztali foci mellett a résztvevők. Az iskola tornatermében pedig az óvodás korúaktól kezdve egészen az ifjúsági korosztályig, football gálára került sor.

A zenés és sportos rendzvényen közel 300-400-an voltak a nap folyamán. A helyszín biztosításval az iskola, illetve az önkormányzat 35 ezer Ft bevételre is szert tett.

Sándor Zoltán Attila Igazgató