Cikkarchívum 2012.04.25.

Sportlövők sikerei a budapesti versenyen

A Budapesti Sportlövő Szövetség 2012. április 13-án rendezte meg, a légfegyveres budapesti szintű bajnokságát, melyen a Széchenyi István Általános Iskola, fiú és leány csapatai is elindultak. Mindkét csapat a második helyen végzett. A diákok felkészítését Terényi Antal számszeríj világbajnokunk végezte.

A több hónapos felkészülés során komoly munkát végeztek a gyereke és az edző úr is.

Önzetlen munkájának, valamint a gyereke elmélyült felkészülésének lett ékes bizonyítéka ez a Budapesti második helyezés, mindkét csapat részéről. Ezzel tovább jutottak az Országos versenyre is.

Írta: Sándor Zoltán Attila igazgató