Cikkarchívum 2013.04.02.

Egészségnevelés és csecsemőgondozás a Széchenyiben

Örömmel tájékoztatjuk a környezetünkben élőket, illetve adjuk hírül mindenkinek, hogy az iskolánk együttműködése a Kőbányai Egészségügyi Szolgálatával töretlen. Hiszen a védőnői hálózaton keresztül évek óta, egy nagyon szerény, lelkiismeretes és szorgalmas védőnő látja el az egészségügyi, helyi, iskolai szolgálatot. Paczári Piroska védőnő aktív, segítőkész és az egészségügyi szakmai szolgálatot kiemeltenfontosnak tarja a mindennapi tevékenysége során. Kollégáinkkal szoros kapcsolatot tart fenn, és az iskola pedagógiai programjába is jól illeszkedik az egészségnevelő munkája, melyet az alapfeladatain felül végez.
Az idei éven is sok segítséget kaptunk Piroskától. Ebben a tanévben ismét a regionális csecsemőgondozó versenyre készítette fel diákjainkat.
Külön örömünkre szolgált, hogy ezen a versenyen az iskolánk leány csapata második
helyezést ért el.

Kép: a második helyezést elért csapatunk

Gratulálunk és köszönjük e szép eredményt. Reméljük, hogy ezek a kisleányok, gondosédesanyák lesznek majd, ha felnőnek.

Írta: Sándor Zoltán Attila Igazgató