Cikkarchívum 2013.01.02.

Furulya, gitár, zongora, csengettyű gyermekhang…

Másfélórás karácsonyi koncerttel és 150 fellépővel, valamint 300 vendéggel köszöntötték egymást a piros iskola diákjai, tanárai és szülői közössége, az adventi készülődés jegyében. Immáron hagyományos eseményre folyamatosan készültek az osztályok.

Nagy Péterné Edényi Csilla énektanárnő szervező munkája, a gyerekek lelkesedése ismét elhozta a szívekbe a karácsony melegségét, hangulatát. Minden évfolyam képviseltette magát. A Zeneiskola zongora tanszakja is bemutatkozott az új tehetségeivel. Az est fénypontjaként a jelenlévők közös éneklése tette még emelkedettebbé a hangulatot.

Így kívánt áldott karácsonyt, békés, boldog ünnepet a piros iskola mindenkinek.

Az eseményen készített fényképfelvételek a galériában tekinthetők meg.

Sándor Zoltán Attila Igazgató