Cikkarchívum 2013.03.25.

Hárman kaptak Széchenyi díjat a piros iskola március 15-i ünnepélyén

A magyar történelem egyik legszentebb eseményéről emlékezetek meg a Széchenyi István Iskola diákjai és pedagógusai. Az ünnepi műsorban diákok szerepelésével idézték fel az 1948-49-es események dicső történelmi pillanatait.

Az ünnepség részeként három, a pedagógiai munkát segítő kollégának adta át Sándor Zoltán Attila igazgató úr, a helyi alapítású Széchenyi plakettet, a 25, és 10 éves intézményben végzett áldozatos munkájukért.
Szabó József a 25 éves jubileumi elismerést vehette át, akinek tevékenysége, munkája sok-sok iskolai területen volt tetten érhető az elmúlt negyed században.

Kép: Szabó József díjazott

Ezen kívül, Pintér József kertész, és Angyal Zsolt rendszergazda kapott Széchenyi díj kitüntetést.

Kép: Pintér József díjazott

Kép: Angyal Zsolt díjazott

Az ünnepség a Szózat közös eléneklésével fejeződött be. Köszönjük a műsort összeállítóknak és a diákoknak a lélekemelő megemlékezést, egyben gratulálunk az elismerésben részesülőknek is.

Írta: Sándor Zoltán Attila Igazgató