Cikkarchívum 2013.01.25.

Beszámoló az Országos Szépíróverseny kerületi fordulójáról

Második alkalommal került megrendezésre a Sajátos Nevelési Igényű  Tehetségeket Segítő Tanács által meghirdetett szépíróverseny. A házi elődöntőn három kategóriában 21 tanuló versenyzett. A kerületi döntőbe 9 gyermek jutott tovább a Széchenyi Iskolából.

A kerületi forduló megrendezésére a Keresztúry Dezső Általános Iskolában került sor. A versenyzők számára kedves emlék marad a szívélyes fogadtatás és vendéglátás. A versenyen nagy létszámmal szerepeltek a kerület SNI és BTM-es tanulói. A tanulók három kategóriában versenyeztek, melyet a hét tagú zsűri szigorú szempontsor alapján értékelt. Minden résztvevő dicséretet érdemel esztétikus, igényes munkájáért, kitartásáért. Örömünkre szolgál, hogy az első kategóriában, a második osztályosok közül második helyezést ért el: Baka Péter 2. b osztályos tanuló.

Baka Péter 2. osztályos diák

A második kategóriában, negyedik osztályosok közül, első helyezést ért el:

Szűcs Viktória 4. b osztályos tanuló.

Írta:Rózsáné Varga Margit és Szili Zsoltné fejlesztő pedagógusok