Házirend Nevelési és oktatási programunk Ken programunk Beiskolázás Mérések
Iskolánk névadója
Bemutatkozás Vezetők Nevelőtestület Alapítvány Sportegyesület Diákönkormányzat
 


A kerületi versenyek eredményei
2008-2009. I. félév


Kis ezermester verseny:


Név: Felkészítő:
III. Szűcs Lukács 3.a Újváriné N. Rita
Varga Alexandra Nagyné I. Erika
Méhész Kinga 4.b Rákóczy Krisztina
Beke Bálint  


Népdaléneklési verseny:


Fokozat: Név: Felkészítő:
Arany fokozat: Balogh Balázs 4.a Szilágyi Katalin
Ezüst fokozat: Fehér Jázmin 4.a Vajnáné M. Edit
  Tajti Nikolett 2.a Gróf Ágnes
Bronz fokozat:   Horváth Erik 4.c Szilágyi Katalin


Szépkiejtési verseny:


Név: Felkészítő:
V. Bartalis Noémi 4.a Berek Zoltánné


2008-2009. II. félév


  Név: Felkészítő:
Mesemondó verseny 1-2. o.: III. Varga Noémi 2.a Huszár Jánosné
Prózamondó verseny 3-4. o.: III. Ármány Vivien 3.a Do Dinh Hainé
Versmondó verseny 3-4. o.: I. Takács Levente 3.b Liptákné N. Eta
Szépíró verseny 3. o: V. Váradi Mercédesz  3.a Do Dinh Hainé
Helyesíró verseny 4. o.: VII: Ales Patrik 4.a Berek Zoltánné

Környezetvédelmi verseny 3-4. o.:

Név: Felkészítő:
V. hely: 3. a csapata
(Szűcs Lukács,Baumgartner Márk, Patai Nikolett, Váradi Mercédesz)
Németh Zsuzsanna

VI.hely: 3.b csapata
(Barna Bianka, Döbrössy Gergő, Takács Levente, Wurst Vivien)
Nádasi Péter
 

„Semmiből valamit!” pályázat

Név: Felkészítő:
I.: Pálvölgyi Dorina 3.a Do Dinh Hainé

Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk által szervezett matematika verseny:

Az iskolánkat 30 fő képviselte. A kerület iskoláinak rangsorában I. helyezést értünk el.

Kiemelkerően teljesített tanulóink:

10.: Baumgartner Máté 4.a                  Felk.: Kovács Péterné
12.: Batralis Noémi 4.a                        Felk.: Kovács Péterné
13.:  Sefcsik Gergely 4.b                     Felk.: Rákóczy Krisztina



 

A TANÉV FŐBB ESEMÉNYEI

CIKKARCHÍVUM
BEISKOLÁZÁS
GALÉRIA
KAPCSOLAT
TÉRKÉP

© 2007. Budapest Kőbányai Önkormányzat Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Lap tetejére ^^